Komunálna technika

Na základe širokého spektra strojov, ktoré má naša spoločnosť vo svojej ponuke, a vďaka viac ako dvadsaťročným skúsenostiam v oblasti predaja poľnohospodárskej, lesnej a komunálnej techniky, vieme našim zákazníkom ponúknuť optimálnu zostavu strojov a zariadení, využiteľných pre potreby údržby miest a obcí.

Nižšie uvádzame základný prehľad ponuky pre komunálny sektor, v prípade Vášho záujmu o ponúkané produkty nás kontaktujte a my Vám zašleme konkrétnu ponuku podľa Vašich špecifík a požiadaviek.

Komunálne malotraktory a traktory

Pre potreby bežnej údržby miest a obcí ponúkame vysokokvalitné a cenovo dostupné malotraktory a traktory. V ponuke firmy sú traktory zn. BELARUS, s výkonom od 35 do 155 k, traktory zn. HATTAT s výkonom od 50 do 102 k a traktory zn. URSUS s výkonom od 50 do 149 k. Všetky ponúkané traktory sa vyznačujú mimoriadne priaznivou cenou, jednoduchou obsluhou a údržbou a nízkymi prevádzkovými nákladmi, čím sa stávajú ideálnymi pomocníkmi pri údržbe miest a obcí.
Jedná sa o univerzálne nosiče, na ktoré je možné agregovať akékoľvek príslušenstvo : kosačky, mulčovače, snežné radlice a frézy, vlečky, návesy a prívesy, rozmetače posypu, zametacie kefy, podkopy, čelné nakladače s rôznym príslušenstvom, drviče a štiepkovače a pod.

Komunálne traktory, malotraktory Kobzarenko Komunálne traktory, malotraktory Kobzarenko Komunálne traktory, malotraktory Kobzarenko

Stroje na letnú údržbu

Na údržbu zelene obce sú určené kosačky / žacie stroje / a mulčovače. V ponuke našej spoločnosti sú mulčovače rôznych prevedení : plošné mulčovače s rôznymi pracovnými zábermi a s agregáciou na predný alebo zadný trojbodový záves, svahové mulčovače, ktoré vďaka možnosti bočného nakláňania umožňujú ľahko a rýchlo udržiavať priľahlé svahy a priekopy, ďalej mulčovače so zberným košom ako i priekopové mulčovače.

Letná údržba Letná údržba Letná údržba Letná údržba

Stroje na zimnú údržbu

Na zimnú údržbu verejných komunikácií a chodníkov ponúkame vysokokvalitné a cenovo dostupné príslušenstvo, určené na malotraktory, traktory ako i vysokozdvižné vozíky.

Snehové radlice sa dodávajú v prevedení : zadné, predné, pevné, mechanicky alebo hydraulicky otočné, šípové, v rôznych pracovných šírkach a variantach vyhotovenia. Zimná údržba Zimná údržba Zimná údržba
Zimná údržba

Na zimný posyp komunikácií možno použiť lievikovité sypače

Zimná údržba

Praktickým riešením pre zimný posyp sú samonakladacie lopatové posýpače

Zimná údržba

Snehová fréza za traktor, ktorá je poháňaná vývodovou hriadeľou , umožňuje fúkanie snehu do boku. Je možné dodať stroj s reguláciou otvárania komína doľava alebo doprava hydraulikou traktora.

Ponúkame aj širokú škálu traktorovej transportnej techniky, ktorá má praktické uplatnenie v mestách a obciach a to hlavne pri odvoze rôznych druhov materiálov. V ponuke sú jednoosé i tandemové návesy s nosnosťou 2 -23 t, prívesy s nosnosťou 4-16 t, veľkoobjemové návesy, hákové aj reťazové nosiče kontajnerov, fekálne cisterny a iné.

Prívesy kontajnerové nosiče Prívesy Cisterny

Nakladače

Na zabezpečenie manipulácie s rôznymi materiálmi ponúkame nakladače zn. Schäffer a JCB. Na nakladače je možné agregovať širokú škálu prídavných zariadení, vďaka čomu sú tieto stroje nenahraditeľnými pomocníkmi pri práci.

Kĺbové nakladače zn. Schäffer sa vďaka centrálnemu kĺbu nakladača vyznačujú výbornou obratnosťou a dostupnosťou stroja aj do najužších priestorov, nízkym opotrebovaním pneumatík a nízkymi prevádzkovými nákladmi. V ponuke sú stroje s výkonom od 20 do 210 HP a výškou zdvihu do 6,9 m. Nakladače Schäffer Nakladače Schäffer Nakladače Schäffer
Do rozsiahlej ponuky strojov zn. JCB, ktoré dnes patria do svetovej špičky v oblasti manipulačnej techniky, patria šmykom riadené nakladače, čelné kolesové nakladače a teleskopické manipulátory. Nakladače JCB Nakladače JCB Nakladače JCB

Ostatné stroje

Podkopové bagrovacie zariadenia
na traktory a malotraktory

Podkopové bagrovacie zariadenia na traktory a malotraktory

Zametacie kefy
za malotraktory a traktory

Zametacie kefy za malotraktory a traktory

Štiepkovače drevnej hmoty
za traktory

Štiepkovače drevnej hmoty za traktory

Komunálne nosiče náradia
s rôznymi nadstavbami

Komunálne nosiče náradia s rôznymi nadstavbami

Zametacie vozidlá

Zametacie vozidlá

Bubnové štiepkovače

Bubnové štiepkovače

Drviče bioodpadu

Drviče bioodpadu

Prekopávače kompostu

Prekopávače kompostu

Rotačné triediče odpadu

Rotačné triediče odpadu