Traktory BCS-Ferrari

Taliansky výrobca BCS – FERRARI GROUP je jedným z najstarších európskych výrobcov jednoosových i dvojosových malotraktorov pre profesionálne využitie v záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej ale i komunálnej sfére.

Univerzálne štvorkolesové malotraktory tohto výrobcu sú právom považované za absolútnu špičku medzi malotraktormi, nakoľko vynikajú mimoriadnymi výkonmi, ľahkou ovládateľnosťou, vysokou univerzálnosťou, veľkou silou v trojbodovom závese a to všetko pri malých rozmeroch, nízkej hmotnosti stroja dokonalom pohodlí obsluhy. Možné je zvoliť typ prevedenia – prevedenie klasické, kĺbové, alebo horskú verziu , ako i typ riadenia – klasické jednosmerné, alebo otočné, s kabínou alebo bez kabíny. Horské verzie sa vyznačujú mimoriadne vysokou svahovou dostupnosťou a sú určené na prácu v inak nedostupných terénoch. Vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam týchto strojov nájdu traktory BCS-FERRARI svoje uplatnenie nielen v poľnohospodárskej a komunálnej sfére, ale i v oblasti vinohradníctva.

Jednonápravové univerzálne malotraktory sú všestrannými pomocníkmi v každom ročnom období a v každých i mimoriadne náročných podmienkach. Výkonné benzínové i dieselové motory, uzávierky diferenciálu, hydrostatické prevodovky, redukcie a moderné technické riešenie sú zárukou vysokej robustnosti, ľahkej ovládateľnosti a dlhej životnosti. Vďaka veľkému množstvu rozličného prídavného pracovného náradia, ako sú pluhy, rotavátory, kosačky rotačné i lištové, mulčovače, vlečky, štiepkovače, snehové frézy, radlice, zametacie kefy a pod., sú tieto malotraktory univerzálnymi pomocníkmi počas celého roka.

Návesy Kobzarenko Návesy Kobzarenko Návesy Kobzarenko Návesy Kobzarenko