Traktory HATTAT

Traktory Hattat sú vďaka mimoriadne priaznivému pomeru ceny / výkon, ako i vďaka svojej spoľahlivosti, univerzálnosti a nízkym prevádzkovým nákladom ideálnym pomocníkom nielen pre poľnohospodárov, ale i v komunálnej sfére a v lese. Sú vybavené motorom PERKINS s dlhou životnosťou a nízkou spotrebou s výkonom od 50 do 102 hp.

Traktory HATTAT tureckej výroby sa vyrábajú v kooperácii so spoločnosťou VALTRA Inc., Fínsko, ktorá je jednou z najdôležitejších značiek na svetovom trhu. Výsledkom úspešnej spolupráce je cena Traktor roka v Európe, ktorá bola Hattatu udelená v roku 2010, čím sa HATTAT stal celosvetovou značkou. Traktory série A sú nositeľom najlepších vlastností severskej značky VALTRA. Vďaka kompaktnému usporiadaniu, nízko položenému ťažisku, malej veľkosti a výbornému ovládaniu, sú predurčené nielen pre prácu na poli a v komunálnych službách, ale i v lese v prudkých svahoch.

HATTAT séria A : 68 -102 hp
Traktory Hattat Ružomberok - lacné traktory
Traktory Hattat Ružomberok - spoľahlivý traktor
Traktory Hattat Ružomberok - poľnohospodárske a lesné traktory
Traktory Hattat Ružomberok - predaj traktorov
Traktory Hattat Ružomberok - náhradné diely na poľnohospodárske stroje a traktory

Séria A

Traktor HATTAT séria A prináša tie najlepšie vlastnosti severskej značky VALTRA – kvalitu, dlhú životnosť a nízku spotrebu. Motory Perkins známe svojou kvalitou a životnosťou ponúkajú maximálny výkon a šetria náklady na palivo. Jeho malá veľkosť, kompaktné usporiadanie, nízko položené ťažisko a vynikajúce ovládanie tento traktor predurčujú na prácu aj v prudkých svahoch. Je to traktor pre akúkoľvek prácu. Vynikajúci je pri práci na poli, v komunálnych službách, ale aj v lese. Traktory HATTAT sa vyznačujú výborným rozložením záťaže, ideálne rozloženie hmotnosti zabezpečuje široký rázvor. Ťahovú silu traktora možno zvýšiť pridaním predných a zadných záťaží. V ponuke sú troj a štvorvalcové modely s výkonom od 68 do 102 hp. HATTAT ponúka možnosť výberu rozchodu kolies a vyššej aj nižšej svetlej výšky traktora.

Motor a prevodovka :

Traktory Hattat sú vybavené silnými a spolľahlivými motormi Perkins, jednými technologicky najpokročilejšími motormi. Ponúkajú maximálny výkon v aplikáciách, ktoré požadujú vysoký výkon a točivý moment. Navyše motory Perkins znižujú spotrebu paliva pri transporte a práci na poli. Turbo Intercooler systém minimalizuje prevádzkové náklady, pretože poskytuje efektívnejšie spaľovanie nafty a teda spotrebuje menej paliva. Motory v prevedení Euro 3 tak chránia životné prostredie bez akejkoľvek straty výkonu. Veľká palivová nádrž s objemom 115 l ponúka dlhú a nepretržitú prevádzku. Rýchla a jednoduchá údržba vďaka suchému čisteniu vzduchového filtra zvýši výkon motora a teda dosiahnete maximálny výkon počas dlhej doby.

Plne synchronizovaná prevodovka uľahčuje radenie a šikmozubá (helikálna) štruktúra prevodových kolies zaisťuje tichý chod prevodovky. Široké možnosti rýchlostí : 12 vpred a 12 vzad ponúka výber najvhodnejšej rýchlosti či už pri práci alebo počas transportu. Ľahké radenie pomocou reverzátora (vpred a vzad) umožňuje zmeniť smer jazdy jednou pákou, čo je praktické počas nakladania alebo pri práci na poli a zároveň šetrí palivo a čas. Uzávierka diferenciálu: 4×4 závierka diferenciálu, ktorej tlačidlo pracuje v 12+12 prevodoch. Viac kotúčové mokré brzdy zaisťujú vynikajúce brzdenie a bezpečnú jazdu. Budete sa cítiť bezpečnejšie s 12+ 12 prevodovkou (tlačidlo 4WD) so systémom brzdenia všetkých štyroch kolies. Systém trojprvkovej prednej nápravy umožňuje rýchlu a ekonomickú údržbu. LS (Limited slip – samosvorný systém) protišmykový systém priamo a rovnomerne prenáša váhu traktora na každú pneumatiku, čím traktor vyvažuje a zabraňuje preklopeniu na nerovnom a svahovitom povrchu.

Ergonómia a komfort :

Vynikajúci zorný uhol uľahčí prácu s akýmkoľvek druhom zariadenia. Pohodlné a nastaviteľné sedadlo vodiča, priestranná kabína a ergonomické páky uľahčujúce riadenie zabezpečia maximálny komfort pri práci. Voľba nastavenia riadenia ponúka možnosť nastaviť si výšku volantu podľa potreby. Typ a zavesenie mäkkých pedálov je skonštruované tak, aby sa predišlo vyčerpaniu používateľa, a sú umiestnené najvhodnejším spôsobom v závislosti na jazdnej polohe. Riadenie uľahčuje prístrojový panel s elegantným dizajnom.

Funkčné špecifikácie :

Dvojrýchlostné nápravy (540 a 540E alebo 540 a 1000) pracujú nezávisle a sú štandartnou alternatívou vo všetkých modeloch. Zvýšite výkonnosť a ušetríte palivo voľbou 540 otáčok pri požadovanom výkone a voľbou 540E(750), ak nie je požadovaný vysoký výkon. Silné hydraulické ramená sú podporované prídavnými valcami, jednoducho nastaviteľné bočné vyrovnávanie ramien umožňuje rýchlu výmenu zariadenia. Systém trvalej trakcie umožňuje bezpečnú jazdu na nerovnom teréne a náročných cestách vďaka nastaviteľnej trakcii. Štvorité hydraulické výstupy umožňujú jednoduché používanie najmodernejších technológií. Hydraulické nastavenia: hydraulika pomáha nastaviť želanú hĺbku cez nastavenie polohy a nastavenie citlivosti podľa tvrdosti pôdy, čo sú ďalšie aspekty zvyšujúce výkonnosť. Sadbové a žacie operácie sú jednoduchšie vďaka praktickým nastaveniam. Funkcia automatického zdvihu umožňuje ovládať zariadenie pomocou jediného tlačidla bez nutnosti meniť hĺbku a nastavenie citlivosti, čím je zabezpečené jednoduché ovládanie zariadení.

Technické parametre a rozmery : prospekt | technické parametre

HATTAT séria C : 50 – 79 hp
Traktory Hattat Ružomberok - motory perkins do traktorov

HATTAT Compact

HATTAT série C je vďaka svojim rozmerom a vysokému výkonu určený nielen pre poľnohospodárov ale i vinárov, sadovníkov a pre komunálny sektor. Séria C zahŕňa trojvalcové modely s motorom Perkins o výkone 50 – 79 hp. V ponuke sú prevedenia bez kabíny (so strieškou) a s kabínou. Kabína traktorov HATTAT C je identická s rovnakými modelmi zn. Valtra, jej prednosťou sú hlavne dvere v oceľovom ráme. Výbava traktora obsahuje predné a zadné závažie, klimatizácia, príprava na rádio, maják, trojbodový záves, pneumatické brzdenie prívesu a môže byť doplnená o reverz (spätný chod ) a plazivé rýchlosti.

Technické parametre a rozmery : prospekt na stiahnutie

Kontaktné osoby: Mgr. Branislav Raška: 0905 328 702, Leonard Tarčák: 0905 400 710