Komunálna technika

Na základe širokého spektra strojov, ktoré má naša spoločnosť vo svojej ponuke, a vďaka viac ako dvadsaťročným skúsenostiam v oblasti predaja poľnohospodárskej, lesnej a komunálnej techniky, vieme našim zákazníkom ponúknuť optimálnu zostavu strojov a zariadení, využiteľných pre potreby údržby miest a obcí.

V prípade Vášho záujmu o ponúkané produkty nás kontaktujte a my Vám zašleme konkrétnu ponuku podľa Vašich špecifík a požiadaviek.

Príslušenstvo na zimnú údržbu

Snehové radlice sa dodávajú v prevedení : zadné, predné, pevné, mechanicky alebo hydraulicky otočné, šípové, v rôznych pracovných šírkach a variantach vyhotovenia

Snehové frézy pre traktory a malotraktory, poháňané vývodovou hriadeľou traktora, rôznych rozmerov a prevedení

Samonakladacie lopatové posýpače
Lievikovité sypače plastové alebo celokovové

Sypače na posyp komunikácií

Príslušenstvo na letnú údržbu

Na údržbu zelene obce sú určené kosačky / žacie stroje / a mulčovače. V ponuke našej spoločnosti sú mulčovače rôznych prevedení : plošné mulčovače s rôznymi pracovnými zábermi a s agregáciou na predný alebo zadný trojbodový záves, svahové mulčovače, ktoré vďaka možnosti bočného nakláňania umožňujú ľahko a rýchlo udržiavať priľahlé svahy a priekopy, ďalej mulčovače so zberným košom ako i priekopové mulčovače.
Stroje a zariadenia na zberné dvory
Prekopávače kompostu
Rotačné triediče odpadu
Drviče bioodpadu
Bubnové štiepkovače
Ostatné
Podkopové bagrovacie zariadenia na traktory a malotraktory
Zametacie kefy za malotraktory a traktory
Komunálne nosiče náradia s rôznymi nadstavbami
Zametacie vozidlá